Hakkımızda

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 2007 yılında kurulan Özel Yeni Hayat Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.

Uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 10000 metrekare alanda, 25’i erişkin yoğun bakım, 18’i yeni doğan yoğun bakım kuvöz 143 yataklı servismizle, ayrıca 23 hemodiyaliz yatağımız, 5 ameliyathaneli büyük bir genel hastane olarak hizmet vermekteyiz. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu güven olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

Image

Vizyonumuz

Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde "Güven, Saygınlık ve Hasta Memnuniyet" adıyla özleştirilmiş, sağlam kurumsal kimliği ve tıbbi başarıyla öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktadır. Yaklaşık 300 personeli ile hizmet veren Kurumumuz 13  yıldır Osmaniye çevre İl ve İlçelere hizmetin en kalitelisini sunmaktadır.

Misyonumuz

Ahlaki değerlerden ödün vermeden hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini "Kesintisiz ve güvenilir bir şekil de, çağdaş standartlara uygun olarak" karşılayan bir kuruluş olmaktadır.

Kalite Politikamız

Amacımız; Sağlık hizmeti sunma sürecinde güvenli, güler yüzlü, en son teknolojileri kullanarak kendini sürekli geliştiren bir hastane  olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda; Yurt içinde ve yurtdışında, hizmet alanların ve çalışanlarımızın güvenliği ile memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, tüm faaliyetlerimizde sağlık, Çevre ve Gıda Güvenliği Yönetim İşçi sağlığı ve İş Güvenliği yasal mevzuatlarına uymak Kalite Politikamızdır.

2007Bölgenin Sağlık Üssü
2007
Bölgenin Sağlık Üssü
Dünden Bu güneSağlıklı Kalmak
Dünden Bu güne
Sağlıklı Kalmak
Tercihiniz İçinTeşekkür Ederiz
Tercihiniz İçin
Teşekkür Ederiz

Uzman Kadromuz, Deneyimli Sağlık Personelleri

Alanında Uzman Hekimlerimiz, Hemşire ve Sağlık Çalışanlarımızla Sağlığınız için burdayız.
Bölgenin Sağlık Üssü

Sizin İçin Burdayız

2007'DEN BU GÜNE HIZ KESMEDEN KARARLI MİSYONUMUZLA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Copyright © 2021 Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi. Tüm hakları Saklıdır. Created by Anıl YAHŞİ-Ali ÇOLAK.