02 Tem

Rinoplasti burnu yeniden şekillendirme ve yapılandırma ameliyatıdır. Amaç burnu fonksiyonel ve estetik açıdan daha iyi hale getirmektir.

Burun, yüzün merkezinde yer alan ve yüz görünümünde çok önemli rolü bulunan bir organdır. Her burnun kendine özgü bir şekli vardır. Burundaki küçük değişiklikler bile yüz görünümünü etkileyebilir. İnsanlar genellikle, ideal olarak gördükleri burun şekline kavuşmak için rinoplasti ameliyatı olmak ister. Genel olarak kabul edilen oranlar ve yüzün bölümleri arasındaki uyum, güzel bir görünümün anahtarı olabilir. Çekici bir görünüme sahip olan bir çok insanın yüzünde bir uyum olduğu kabul edilse de, tüm insanlar tarafından benimsenmiş bir güzellik standardından söz etmek mümkün değildir.

01 Tem

Tüm dünyada Covid-19 virüsüyle mücadele devam etmektedir. Öte yandan hastalığı farkında olmadan ya da hafif belirtilerle geçirenlerin sayısının da hayli fazla olduğu söyleniyor. 

Bu yüzden başta ABD olmak üzere bir çok ülkede bağışıklık kazanan kişileri tespit etmek için hastalığı hafif atlatanlara yönelik testler geliştiriliyor. Özel Yeni Hayat Hastanesi olarak; 

  

30 Haz

Dahiliye (İç Hastalıkları) modern tıbbın tanı ve tedavi alanı en geniş branşlarından biridir ve günden güne gelişmektedir.
Özel Yeni Hayat Hastanesi’nde Dahiliye Bölümü uzman hekimleri ve sağlık ekibi, bu teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde uygulamakta, mesleki ve kişisel gelişimlerini her geçen gün arttırarak güleryüzle hizmet vermektedir.

Ara

Kategori

Popular Posts

Copyright © 2020 Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi. Tüm hakları Saklıdır. Created by Anıl YAHŞİ.