16 Kas

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uz. Dr. Hüseyin GÜDÜL "Hemipleji(İnme) Rehabilitasyonu" hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.

14 Kas

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Huri Sultan ÖZBİLEN ile "Burun Estetiği" hakkında 16 Kasım Pazartesi günü İnstagram ve Facebook üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı yayın.

10 Kas

İç Hastalıkları(Dahiliye) Uzmanımız Uz. Dr. Nevra TOKAY ile 11 Kasım Çarşamba günü saat 12:30'da instagram ve facebook hesaplarımızdan soru cevap canlı yayını yapılacaktır. Sormak istediğiniz soruları sosyal medya hesaplarımızdan bizlere iletebilirsiniz. Sorularınızı doktorumuz canlı yayında sizin için cevaplayacaktır.

İnstagram Hesabımız

 

10 Kas

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için hastanemizin hazırlamış olduğu kısa film çalışması

 

29 Eki

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bizlere bu vatanı miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarına şükranlarımızı sunarız.

Özel Yenihayat Hastanesi Yönetim Kurulu 

 

12 Eki

Merhabalar,

En değerli varlığımız olan vücudumuzun her uzvu bizim için altın gibi değerlidir. Gündelik yaşamımızda sürekli olarak kullandığımız vücudumuzu elbette düzenli olarak kontrol ettirmeliyiz. Biz Osmaniye Yenihayat hastanesi olarak, sizler için detaylı check-up programları hazırladık. İşte örnek bir check-up listesi;

 

02 Tem

Rinoplasti burnu yeniden şekillendirme ve yapılandırma ameliyatıdır. Amaç burnu fonksiyonel ve estetik açıdan daha iyi hale getirmektir.

Burun, yüzün merkezinde yer alan ve yüz görünümünde çok önemli rolü bulunan bir organdır. Her burnun kendine özgü bir şekli vardır. Burundaki küçük değişiklikler bile yüz görünümünü etkileyebilir. İnsanlar genellikle, ideal olarak gördükleri burun şekline kavuşmak için rinoplasti ameliyatı olmak ister. Genel olarak kabul edilen oranlar ve yüzün bölümleri arasındaki uyum, güzel bir görünümün anahtarı olabilir. Çekici bir görünüme sahip olan bir çok insanın yüzünde bir uyum olduğu kabul edilse de, tüm insanlar tarafından benimsenmiş bir güzellik standardından söz etmek mümkün değildir.

01 Tem

Tüm dünyada Covid-19 virüsüyle mücadele devam etmektedir. Öte yandan hastalığı farkında olmadan ya da hafif belirtilerle geçirenlerin sayısının da hayli fazla olduğu söyleniyor. 

Bu yüzden başta ABD olmak üzere bir çok ülkede bağışıklık kazanan kişileri tespit etmek için hastalığı hafif atlatanlara yönelik testler geliştiriliyor. Özel Yeni Hayat Hastanesi olarak; 

  

30 Haz

Dahiliye (İç Hastalıkları) modern tıbbın tanı ve tedavi alanı en geniş branşlarından biridir ve günden güne gelişmektedir.
Özel Yeni Hayat Hastanesi’nde Dahiliye Bölümü uzman hekimleri ve sağlık ekibi, bu teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde uygulamakta, mesleki ve kişisel gelişimlerini her geçen gün arttırarak güleryüzle hizmet vermektedir.

Copyright © 2020 Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi. Tüm hakları Saklıdır. Created by Anıl YAHŞİ-Ali ÇOLAK.